Slider Image 1 Slider Image 2 Slider Image 3 Slider Image 4

Tworzymy społeczność

... ludzi zainteresowanych zarabianiem przez internet. Znajdziesz tutaj wiele doświadczonych osób, które chętnie pomogą zdobyć pierwsze doświadczenia i zwiększych dochody.

Dołącz

Zarabiaj

U nas masz możliwość dorobienia kilku dodatkowych groszy. Wystarczy tylko dostęp do internetu.

Dołącz

Zareklamuj się

W ofercie mamy szeroki wachlarz produktów takich jak mailing, wejścia na stronę czy powierzchnia reklamowa na stronach.

Zobacz ofertę

Sieć

Dukacik.com należy do sieci Anti-Tau, co jest gwarancją wypłacalności :).

Cashpro.eu
olive


Dołącz i zarabiaj

Dołącz do społeczności dukacika i zacznij zarabiać już dzisiaj. Minimum wypłaty to tylko 5 PLN. Poleceni: 12% - 8% - 5% - 4% - 3%. Ale to nie wszystko, tutaj masz także możliwość gry z innymi użytkownikami, bądź wiele innych opcji dodatkowych. Takich jak na przykład aukcje czy konkursy aktywności. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o Dukaciku zanim się zapiszesz, zapraszam do zapoznania się z działem informacyjnym, gdzie zostały opisane główne funkcjonalności serwisu.

Zapisz się

Reklamuj się skutecznie

Jeśli twoja strona potrzebuje reklamy, to tutaj znajdziesz naprawdę wiele możliwości promocyjnych. Mamy w ofercie nie tylko mailing czy wejścia na stronę ale także opcje znacznie bardziej innowacyjne takie jak płatne pytania, zadania, ankiety czy pisanie postów na forach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zachęcam do zapoznania się z pełnym opisem oferty lub jeśli brakuje ci pewnych informacji w ofercie pisz na kontakt.

Zobacz ofertę


Nawiązuj nowe kontakty

Ten serwis to nie tylko zarabianie pieniędzy wzbogacających kieszonkowe, możesz tutaj także nawiązać nowe, bardzo często przydatne znajomości. Dodatkowo z jednej strony wiadomo że wszyscy tutaj interesują się zarabianiem przez internet, ale jak wiadomo wielu ludzi ma wiele zainteresowań a dzięki specjalnemu systemowi możesz poznać ludzi z którymi będziesz mógł rozmawiać nie tylko o zarabianiu. .

Dołącz

Liczne konkursy

W Dukaciku organizujemy wiele różnego rodzaju konkursów. Najczęstsze z nich to konkurs klikacza i na najlepszego polecającego, ale organizujemy także konkursy na najlepszego reklamodawcę oraz wiele innych.

Więcej